Logowanie
Galeria
Szukaj

Szkolenia grupowe

   Warsztaty żywieniowe

Z tej formy szkolenia chętnie korzystamy, a finansuje je Wydz. Zdrowia UM Wrocławia .odbywają się 2-3 razy w roku,w grupach 10-15 osób,prowadzone przez dietetyczki.Rekrutacja głównie na naszych spotkaniach comiesięcznych i na tej stronnie.Tutaj też ogłosimy najbliższe warsztaty.

   Turnusy szkoleniowe

To naprawdę świetna sprawa. Staramy się zorganizować takie szkolenie przynajmniej raz w roku. Są to turnusy 5-dniowe w Kudowie lub Karpaczu(bo blisko i atrakcyjne miejscowości).Jest droga impreza dlatego staramy się za każdym razem uzyskać dofinansowanie z PFRON, PCPR lub z Urzędu Miasta Wrocławia.

   Program.W ciągu tych paru dni mamy 2x dziennie prelekcje o cukrzycy,chodzimy z rehabilitantem na spacery kondycyjne”,a w międzyczasie kłujemy się w palce,robimy zastrzyki i uczymy się jak jeść.Naprawdę można się dużo nauczyć, poznać świetnych ludzi ,podglądnąć jak oni sobie radzą i bezpośrednio porozmawiać z lekarzem czy pielęgniarką. Niestety w tym roku o takie dofinansowanie możemy się starać tylko w Wydziale Zdrowia Urzędu Miasta Wrocławia, a tam odrzucono nam już program, bo rozpatruje się tylko te realizowane na terenie miasta.Coś musimy wymyśleć! Potrzebny jest właśnie do takich działań Wasz 1%! I może właśnie z takich rezerw skorzystamy w tym roku,dowiadujcie się o losach turnusów szkoleniowych ! Zrób wszystko aby znaleźć się ta takim szkoleniu, a będzie żyło ci się prościej! Nasi członkowie w większości lepiej poznają się,nawet zaprzyjaźniają właśnie na wycieczkach i tunusach.

Kontakt

POLSKIE STOWARZYSZENIE DIABETYKÓW

KOŁO WROCŁAW CENTRUM

50-148 WROCŁAW

UL.BISKUPIA 11 (MIĘDZY WITA STWOSZA A OŁAWSKĄ)

TEL/FAX : 71 3417657

KRS: 0000224202 

Numer konta: 31 1940 1076 3106 3515 0000 0000

Wypełnij PIT

program do pit - darmowy

Counter
  • Odwiedzin: 2,813,383
  • Unikalnych odwiedzin:26,673